Pramoninis dažymas

Pramoninis dažymas – tai ilgalaikis ir kokybiškas dažymas, atliekamas specialia automatizuota dažymo įranga, naudojant ilgaamžiškus pramoninius dažus

Pramoninis dažymas:
Dažymui naudojami Europoje populiarūs aukštos kokybės TEKNOS, REMMERS, TIKKURILA dažais.

Pramoninis medienos dažymas pasižymi kokybe – t.y., kiekvienas sluoksnis gerai  išdžiovinamas ir tik tuomet padengiamas kitu. Toks dažymo būdas apsaugo medieną nuo dažymo broko, užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Dažant pramoniniu būdu dailylenčių naudojimo laikas pailgėja net 20 procentų- iki 15-20 metų, lyginant su rankiniu dažymu.

Visa medienos produkcija impregnuojama, t.y.  bespalviu, vandens pagrindu padengiama mediena, taip apsaugojant ją nuo ardančio puvinio, grybo, pelėsio. Giliai įsiskverbęs impregnantas apsaugo nuo lentelių trūkinėjimo ir susisukimo, taip pat sumažina drėgmės absorbaciją, stabilizuoja medienos “vaikščiojimą”, prailgina medienos tarnavimo laiką, sumažinamos eksploatacinės išlaidos.

Gruntuojant, t.y. vandens pagrindu pilnai dengiančioms ir permatomomis spalvomis padengiant medieną, suformuojamas apsauginis ir konservuojantis sluoksnis. Mišraus (alkido/akrilo) rišiklio pagrindas suteikia  UV apsaugą. Net ir patys klientai, įsigiję tik gruntuotas lenteles, gali padengti dažais baigiamąjį sluoksnį.

Po impregnavimo ir gruntavimo atliekamas dvisluoksnis dažymas. Tai  aukštos kokybės dažymas, kurio pagrindas rišiklis – akrilas. Toks  dažymas suformuoja aukštos kokybės, atsparią atmosferai, UV spinduliams dangą, taip pat suteikdamas gerą, tolygią estetinę paviršiaus išvaizdą, kurią yra labai sunku pasiekti, atliekant rankinį dažymą. Permatomi paviršiai pasižymi švariu (“nedrumzlinu”) dangos skaidrumu, aiškiai matomomis medienos rievėmis.

Pramoninis dažymas atliekamas tik vidaus patalpose, siekiant išvengti tiesioginio medienos kontakto su netinkamu atmosferos poveikiu.
Klientui siūlomas platus spalvų pasirinkimas.

Pramoninio dažymo privalumai:
Gaunama aukšta dažymo kokybė: nėra spalvos pokyčių, dryžių ar nutekėjimų.
Dažytos dailylentės yra apsaugotos nuo aplinkos veiksnių.
Padidinamas lentelės patvarumas dėl tolygaus dažų padengimo .
Produktyvus laiko ir darbo našumas kliento naudai.

Pramoninio dažymo rezultatai

Apie MedLuksus

„MedLuksus“ – medienos ir pramoninio dažymo įmonė, kurios specializacija - dailylentės, terasinės lentos, statybinė mediena. Įmonėje teikiamos įvairios medienos dažymo, apdirbimo ir montavimo paslaugos.

Konktatai

Adresas: Kaunas , Lietuva LT 

Tel.: +370 614 12828
El.: p.: info@medluksus.lt

Darbo laikas:
I - V 8:00 - 17:00
VI  10:00 - 15:00
VII  Nedirbame