Mūsų tikslas

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas – tiekti  klientui  kokybišką medieną, atlikti pramoninį dažymą, sumontuoti dažytos medienos gaminius. Todėl klientams siūlome tik patikimą produkciją, pasižyminčią kokybe ir ilgaamžiškumu, tiekiame aukščiausios rūšies medieną. Įmonėje dirba profesionalūs ir kompetentingi darbuotojai, kurie siekia, kad vyktų nuolatinis tobulėjimas, o klientų poreikiai būtų patenkinami. Darbo produktyvumas ir sąžiningumas – vienas pagrindinių “Medluksus”  bruožų.

Mums svarbu, kad klientai galėtų gauti kokybiškas ir efektyvias paslaugas, atsižvelgiame į laiko sąnaudas ir siekiame bendradarbiavimo su kiekvienu klientu. Augantis nuolatinių klientų ratas leidžia mums plėsti savo veiklą ir ieškoti dar patrauklesnių sprendimų.

Tikime, kad tik kokybiškai ir sąžiningai atliktas darbas gali virsti kliento ir įmonės ilgalaikiu bendradarbiavimu. Suteiksime profesionalias konsultacijas, kurių metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus.

Apie MedLuksus

„MedLuksus“ – medienos ir pramoninio dažymo įmonė, kurios specializacija - dailylentės, terasinės lentos, statybinė mediena. Įmonėje teikiamos įvairios medienos dažymo, apdirbimo ir montavimo paslaugos.

Konktatai

Adresas: Kaunas , Lietuva LT 

Tel.: +370 614 12828
El.: p.: info@medluksus.lt

Darbo laikas:
I - V 8:00 - 17:00
VI  10:00 - 15:00
VII  Nedirbame